Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km – GSFP-1310T-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km – GSFP-1310T-20-SMF

210,11 lei exclusiv TVA, 250,03 lei inclusiv TVA

SKU: GSFP-1310T-20-SMF Categorie:

GSFP-1310T-20-SMF este un modul optic oferit de Dahua, caracterizat prin capacitatea sa de a transforma semnalele electrice ?n optice ?i invers.

Caracteristici

  • Protocoale transmisie: IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Tip fibra: optica mono-mod
  • Tip Conector: LC
  • Viteza transmisie: 1 Gbps
  • Distanta: 0~20Km
  • Lungime unda: 1310 nm , 1550 nm (iesire/intrare)
  • Temperatura de functionare: 40 C la + 85 C
  • Dimensiune: 55.5 mm ? 13.4 mm ? 8.5 mm
  • Alimentare: 3.3 VDC

DESCRIERE

Dotat cu un conector fiber mono-mod, ? modulul permite transmiterea datelor la viteze de p?n? la 1 Gbps pe distan?e de p?n? la 20 km. Acesta ader? la standardul SFP (Small Form-factor Pluggable), facilit?nd adaptarea flexibil? a re?elelor prin ?nlocuirea simpl? a modulului SFP ?n cazul reconfigur?rilor, f?r? a necesita schimbarea ?ntregului hardware.

Modulul este compatibil cu majoritatea echipamentelor de re?ea care dispun de porturi SFP. De asemenea, GSFP-1310T-20-SMF este proiectat s? func?ioneze ?n condi?ii de temperatur? variind de la 40 C la +85 C ?i are dimensiuni compacte, m?sur?nd 55.5 mm ?n lungime, 13.4 mm ?n l??ime ?i 8.5 mm ?n ?n?l?ime.

Descarca – Fisa tehnica

Brand

Rovision

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km – GSFP-1310T-20-SMF”
Shopping Cart
Scroll to Top