Modul optic multi-mode 1 Gbps Ubiquiti 550m – UACC-OM-MM-1G-D-2

Modul optic multi-mode 1 Gbps Ubiquiti 550m – UACC-OM-MM-1G-D-2

112,73 lei exclusiv TVA, 134,15 lei inclusiv TVA

SKU: UACC-OM-MM-1G-D-2 Categorie:

Modul optic multi-mode 1 Gbps Ubiquiti 550m – UACC-OM-MM-1G-D-2

Specificatii

  • Cablu: fibra multi-mod
  • Tip conector: LC
  • Lungime de unda TX: 850 nm
  • Lungime de unda RX: 850 nm
  • Rata transfer de date maxim: 1250 Mbps SFP
  • Numar port-uri: 2
  • Distanta cablu: 550 m
  • Material: aluminiu
  • Consum maxim: 0.66 W
  • Temperatura de functionare: 0C – +70C

DESCRIERE

UACC-OM-MM-1G-D-2 este un modul multi mod SFP/SFP+ de la Ubiquiti folosit pentru conexiuni multi mod. Acesta extinde limita de retea de 100 m pana la 550 m si ofera viteze de pana la 1 Gbps.

Are conectori tip LC si o lungime de unda TX/RX de 850 nm. Suporta o rata de transfer de date de pana la 1250 Mbps SFP, dispune de 2 porturi si consuma 0.66 W. Produsele U Fiber sunt adecvate pentru instalatii noi sau pentru extinderea infrastructurilor existente. Temperatura de functionare variaza intre 0C si +70C.

Descarca – Fisa tehnica

Brand

Rovision

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul optic multi-mode 1 Gbps Ubiquiti 550m – UACC-OM-MM-1G-D-2”
Shopping Cart
Scroll to Top