Modul Mini-GBIC SFP 550m SFP TP-Link – TL-SM311LM

Sale!

Modul Mini-GBIC SFP 550m SFP TP-Link – TL-SM311LM

Prețul inițial a fost: 96,88 lei.Prețul curent este: 93,00 lei. exclusiv TVA, 110,67 lei inclusiv TVA

SKU: TL-SM311LM Categorie:

Modul TP-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC
Switch-CM-Type: SFP
Interfata: Other

Brand

Rovision

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul Mini-GBIC SFP 550m SFP TP-Link – TL-SM311LM”
Shopping Cart
Scroll to Top